+90 212 654 94 24

Sosyal Medyada Biz}

Sıvı Geçirmeyen Koltuk Kumaşları 2015-2016

Sıvı Geçirmez Kumaşlar

Döşemelik kumaş ile bildiklerinizi unutun, nano teknoloji ile geliştirilen kumaşlar sayesinde sizlerde artık rahat bir nefes alacaksınız. Nano teknoloji ile geliştirilen ve son dönemlerin en çok satan kumaşları haline gelen kumaşlar ile Antelope, seçkin koleksiyonuyla dilediğiniz her renkte her zevke göre seçenekler sunuyor. Sizlerde bu kumaşlar sayesinde koltuklarınızı daha temiz kullanabilirsiniz.

sıvı-geçirmez-koltuk-ortuleri

Biliriz ki koltukları değiştirmek ve yenilerini almak bizlere oldukça pahalıya patlar. Bu yüzden koltukları değiştirmek istemez daha hesaplı bir yol tercih ederiz. Sizlerde koltuklarınızı değiştirmek yerine daha hesaplı olan Koltuk Örtüsü Kumaşlarını tercih edebilirsiniz. Bu kumaşlar sayesinde koltuklarınızı kirlenmeyecek ve daha uzun ömürlü kullanabileceksiniz. Koltuklar kirlenirse yıkaması zordur ve pahalıya patlar ancak Kir Tutmaz Koltuk Örtüleri ile daha rahat olabiliriz. Bu sayede koltuklarımız hep temiz kalacak ve bizlere daha uzun bir kullanım ömrü sağlayacaktır.

Bu tür koltuk örtüleri genelde çocuklu aileler tarafından tercih edilir. Sebebi ise her an çocukların bir şey dökecek veya sürecek olmasıdır. Sizlerde nano teknolojiye sahip kumaşlar ile koltuklarınızı uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz. Akıllı kumaş özelliği taşıyan Antelope, bakteri ve mikroplara karşı koruma sağlarken insana ve çevreye zararlı kimyasal maddeler de içermiyor.Böylece daha sağlıklı ve temiz bir yaşam sunuyor.  Antibakteriyel özelliğiyle hem size hem sevdiklerinize evde huzurla geçireceğiniz anlar sunuyor. Kumaş modellerine sitemiz üzerinden göz atabilir ve daha detaylı bilgi için telefon numaraları üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

09 Ekim 2015
5.268 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Fatma Güngör dedi ki:

    Ben su geçirmez koltuk ortusu istiyorum

BİR YORUM YAZIN